Menu

Doradztwo i serwis

Doradztwo

Firma nasza, bazując na bogatym doświadczeniu wysokiej klasy specjalistów, zapewnia swoim klientom pomoc w optymalizacji procesu cięcia. W pierwszej kolejności dotyczy to zaproponowania właściwego frezu i jego powłoki, poprzez przygotowanie odpowiedniej ilości zębów oraz ich kształtu, aż po dobór kątów natarcia oraz przyłożenia. Najistotniejszą jednak pracę w tym zakresie wykonujemy bezpośrednio u klienta, doradzając optymalny dobór parametrów takich jak obroty wrzeciona, posuw do materiału czy posuw na ząb Nigdy nie pozostawiamy klienta samemu sobie i zawsze z największą troską staramy się pomóc w rozwiązywaniu problemów, które pojawiają się w procesie produkcji.

Serwis

Nasz serwis realizujemy poprzez wizyty naszych pracowników w Państwa firmach. Narzędzie są odbierane, a następnie po wykonaniu pełnej usługi regeneracji, bez dodatkowych kosztów - dostarczane z powrotem według ustalonego harmonogramu.

Możliwa jest również współpraca za pośrednictwem firm spedycyjnych co może znacznie skrócić czas serwisu narzędzi, jednocześnie będąc bardziej dopasowaną do potrzeb klienta. Średni czas realizacji usługi, włączając w to transport, wynosi 3-4 dni robocze.

Ta witryna używa plików cookies. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich użycie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
, chcę dowiedzieć się więcej.